Tradiciškai, kiekvienais metais baigiantis varžybų sezono maratonui klubas „Kumite“ organizavo vasaros stovyklą.

Read more: Sezono pabaiga: stovykla ir egzaminas

Paskutinį birželio sekmadienį Klaipėdoje, Švyturio arenoje vyko „Baltijos taurė 2019 – Vilties kova“ varžybos. Kasmetinėse varžybose, kurias organizuoja ir vykdo Klaipėdos kyokushin karate klubas „Shodan“ dalyvavo 1200 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Izraelio, Estijos, Švedijos, Olandijos.

 

Read more: Uostamiestyje – 18 medalių

Per 600 dalyvių iš 40 Lietuvos kyokushin karate klubų susirinko į Kėdainius, kur š. m. gegužės 11 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas.

Read more: Kėdainiuose iškovoti 4 medaliai

Balandžio 6 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunimo (U20) čempionatas. Per 300 sportininkų kovojo ne tik dėl čempiono vardo, bet ir dėl kelialapio į Europos čempionatą. Pirmas dvi vietas iškovoję sportininkai patekę į Lietuvos rinktinę vyksta į Europos čempionatą, kuris šiemet vyks birželio mėnesį  Čekijoje, Prahos mieste.

  

 

Read more: Ignas - Lietuvos kyokushin karate jaunių čempionas

Jurbarke kovo 23 dieną vyko atviros rajono kyokushin karate pirmenybės, kuriose dalyvavo apie 140 sportininkų iš Marijampolės, Kauno, Vilniaus, Raseinių ir Jurbarko. Dalyviai kovojo vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse suskirstyti pagal gimimo metus ir svorio kategorijas. Varžybose išdalinti 127 medalių komplektai, iš jų jurbarkiečiams atiteko 25: 4 aukso, 10 sidabro ir 11 bronzos.

Read more: Pirmenybėse Jurbarke iškovoti 25 medaliai

Pirmąjį kalendorinio pavasario sekmadienį Klaipėdoje vyko Lietuvos kyokushin karate kata rungties čempionatas. Jame dalyvavo per 200 sportininkų iš 16 Lietuvos kyokushin karate klubų. Dėl čempiono vardo buvo kovojama vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse.

 

Read more: Benas – kyokushin karate kata rungties čempionas

Vasario 9 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto salėje klubo „Kumite“ sportininkai laikė kvalifikacinį atestacinį kyokushin karate egzaminą. Prieš prasidedant egzaminui, klubo „Kumite“ vadovas ir treneris Artūras apdovanojo geriausius 2018 metais sportinius rezultatus pasiekusius klubo sportininkus Igną Taurazevičių, Radvilę Bendžiūtę, Simoną Kulikauskaitę ir Igną Šimkūną.

Read more: Sportininkai laikė egzaminą

Per 400 sportininkų iš 13 Lietuvos kyokushin karate klubų gruodžio pirmąjį šeštadienį Jurbarke susirinko į tradicines kasmetines „Vidurio Lietuvos kyokushin karate taurė“ varžybas, kurias kasmet rengia Jurbarko sporto klubas „Kumite“. Penktą kartą surengtose varžybose, kuriose dalyvavo sportininkai nuo 6 iki 18 metų  buvo išdalinta per 100 taurių ir medalių komplektų.

 

Read more: Ignas Taurazevičius - kovingiausias varžybų dalyvis

Kėdainiuose lapkričio 11 dieną vyko Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybos, kurias organizavo ir vykdė Lietuvos kyokushin karate federacija. Šiose varžybose dalyvavo 750 sportininkų iš 45 Lietuvos kyokushin karate klubų. Jurbarko klubą „Kumite“ atstovavo 14 trenerio Artūro auklėtinių, iš kurių 8 iškovojo prizines vietas.

Read more: Moksleivių taurės varžybose 8 medaliai

Spalio 13 dieną Kauno sporto halėje vyko dvejos kyokushin karate varžybos: Lietuvos sporto vilčių finalinis etapas ir Kauno atviras čempionatas.

Read more: Karatistų rezultatai iš Kauno varžybų

Monday the 23rd. Custom text here - Templates Joomla 3.3