Rugsėjo 29 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos kyokushin karate jaunučių (14-16 m.) čempionatas sukvietęs per  130 sportininkų iš visos Lietuvos. Šiomis varžybomis startavo naujas 2018-2019 m. kyokushin karate sezonas.

  

Sportininkai ne tik kovojo dėl medalių, bet tuo pačiu tai buvo atranka į Europos jaunučių čempionatą, vyksiantį lapkričio mėnesį Vengrijoje. Pirmas dvi vietas iškovoję sportininkai užsitikrino vietas Lietuvos jaunučių rinktinėje, kuri gins Lietuvos garbę Vengrijoje.

Jurbarko klubas „Kumite“ į čempionatą delegavo 6 sportininkus: Emiliją Kasputytę (-60 kg), Simoną Kulikauskaitę (+65 kg), Radvilę Bendžiūtę (+65 kg), Eimantą Jakubaitį (-60 kg), Žilviną Urboną (-65 kg), Tajų Trumpicką (+75 kg).

Sėkmingiausiai šįkart sekėsi Radvilei, kuri tapo vicečempione, kas jai garantavo kelialapį į Europos jaunučių čempionatą. Radvilės svorio kategorijoje kovojo 10 sportininkių. Įveikusi dvi varžoves iš Kėdainių ir Klaipėdos, Radvilė tik finale turėjo pripažinti čempione tapusios vilnietės pranašumą. Iki šiol mūsiškė kovodavo lengvesnėje svorio kategorijoje (-65 kg), tad šiose varžybose svorio kategorijoje +65 kg Radvilei teko kovoti su daug sunkesnėmis priešininkėmis.

 

Kiti dalyvavę sportininkai Emilija ir Žilvinas įveikė po vieną varžovą, Simona, Eimantas ir Tajus jau po pirmų kovų pasitraukė iš varžybų.

Tuesday the 20th. Custom text here - Templates Joomla 3.3