Per 600 dalyvių iš 40 Lietuvos kyokushin karate klubų susirinko į Kėdainius, kur š. m. gegužės 11 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas.

Čempionate dalyvavo sportininkai gimę 2005-2009 metais bei turintys ne žemesnį nei 7 kyu (diržą). Jurbarko sporto klubą „Kumite“ šiemet atstovavo 7 trenerio Artūro Enčerio sportininkai. Keturi iš jų grįžo su apdovanojimais. Benas Jonaitis, kovojęs jauniausioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 30 kg, tarp 5 varžovų laimėjęs vieną kovą tapo sidabro medalio ir taurės laimėtoju.

Iki pusfinalio sėkmė lydėjo dar tris jurbarkiečius, iškovojusius bronzą – Rugilę Trumpickaitę (U11, -35 kg), Igną Šimkūną (U12, -40 kg), Audronę Kubiliūtę (U14, -45 kg). Visi šie sportininkai atrankinėse kovose įveikė savo priešininkus, tačiau kovose dėl čempiono vardo teko pripažinti pajėgesnių varžovų pranašumą.

Dar trys jurbarkiečiai Matas Žilaitis (U12, -35 kg), Karolis Šimkūnas (U12, -45 kg) ir Matas Matonas (U12, -60 kg) iš varžybų pasitraukė po pirmo rato.

Komandinėje įskaitoje po pirmaujančių didžiųjų Lietuvos miestų kyokushin karate klubų, Jurbarko klubas užėmė 11 vietą.

Be raštiško svetainės administratoriaus sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.