Paskutinį birželio sekmadienį Klaipėdoje, Švyturio arenoje vyko „Baltijos taurė 2019 – Vilties kova“ varžybos. Kasmetinėse varžybose, kurias organizuoja ir vykdo Klaipėdos kyokushin karate klubas „Shodan“ dalyvavo 1200 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Izraelio, Estijos, Švedijos, Olandijos.

 

Uostamiestyje Jurbarko sporto klubą „Kumite“ atstovavo gausi trenerio Artūro Enčerio komanda. Vaikų, jaunučių, jaunių amžiaus grupėje dėl čempiono vardo kovojo 18 jurbarkiečių. Kai kuriems tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos. Daugiausia varžybose iškovota sidabro medalių – 9. Čempionais tapo 6 sportininkai, bronza pasipuošė  3.

Rezultatai:

I vieta – Emilija Kasputytė (jauniai), Markas Rimkus (vaikai), Aistis Kasparaitis (vaikai), Augustinas Valošinas (vaikai), Matas Žilaitis (vaikai), Matas Matonas (vaikai).

II vieta – Kotryna Pažereckaitė (vaikai), Aleksandra Valošinaitė (jaunučiai), Simona Kulikauskaitė (jauniai), Karolis Šuopys (vaikai), Mantas Plėšikaitis (vaikai), Rokas Krikščionaitis (vaikai), Ignas ir Karolis Šimkūnai (vaikai), Vytenis Jonaitis (jaunučiai).

III vieta – Ieva Skilinskaitė (vaikai), Audronė Kubiliūtė (jaunučiai), Benas Jonaitis (vaikai).

Tai buvo paskutinės kyokushin karate 2018-2019 m. sezono varžybos Lietuvoje.

(Be raštiško svetainės administratoriaus sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama).

 

 

Tuesday the 20th. Custom text here - Templates Joomla 3.3