Spalio 26 dieną Jurbarke vyko tradicinės kasmetinės Jurbarko sporto klubo „Kumite“ organizuojamos ir vykdomos Vidurio Lietuvos kyokushin karate taurės varžybos. Į jas susirinko per 300 sportininkų iš 14 Lietuvos kyokushin karate klubų.

(Foto: čempione tapusi jurbarkietė Aistė Eigėlytė (raudona liemenė) )

Pačių aukščiausių apdovanojimų siekė kovotojai iš Kauno, Kuršėnų, Alytaus, Raseinių, Marijampolės, Šiaulių, Klaipėdos, Jonavos ir  Jurbarko. Keturių valandų trukmės varžybose buvo visko: emocijų, ašarų, triumfo akimirkų, nusivylimo. Ant tatamių kovojo ne tik patyrę sportininkai, bet ir patys mažiausi. Gražių kovų netrūko tiek jauniausių (2012 m. g), tiek vyriausių (2001 m. g.) amžiaus grupėse.

Jurbarko sporto klubą  „Kumite“ atstovavo 25 sportininkai, iš jų 22 iškovojo prizines vietas.

Aukso medalius iškovojo: Aistė Eigėlytė (U10, -50 kg, laimėjo 2 kovas), Markas Rimkus (U8, -30 kg, laimėjo 2 kovas), Matas Matonas (U12, -65 kg, laimėjo 2 kovas), Naglis Žilaitis (U16, -65 kg, laimėjo 2 kovas).

(Foto: čempionas Matas Matonas)

(Foto: čempionas Naglis Žilaitis)

Vicečempionais tapo Mantas Zakaras (U8, -25 kg, laimėjo 1 kovą), Mantas Plėšikaitis (U8, -25 kg, laimėjo 1 kovą), Benas Jonaitis (U10, -30 kg, laimėjo 1 kovą), Karolis Šimkūnas (U12, -45 kg, laimėjo 2 kovas), Ignas Šimkūnas (U12, -40 kg, laimėjo 2 kovas).

(Foto: vicečempionas Mantas Zakaras ir Karolis Šuopys, iškovojęs bronzos medalį)

Bronzą iškovojo Tajus Trumpickas (U16, +80 kg), Domantas Lebeckas (U12, -35 kg), Karolis Šuopys (U8, -25 kg), Vytenis Jonaitis (U14, -55 kg), Astijus Budelskas (U10, -40 kg), Dominykas Budelskas (U10, -40 kg), Nojus Budelskas (U10, -35 kg, laimėjo 1 kovą), Augustinas Valošinas (U10, -35 kg), Aistis Kasparaitis (U8, -30 kg), Ignas Taurazevičius (U18, -80 kg), Emilija Kasputytė (U16, -60 kg), Rugilė Trumpickaitė (U12, -40 kg), Ieva Skilinskaitė (U12, -45 kg).

Komandinėje įskaitoje pagal laimėtų kovų skaičių tarp 14 klubų Jurbarko sporto klubas „Kumite“ užėmė 7 vietą. Pirmąją vietą iškovojo Kuršėnų klubas „Dao“, antrąją Kauno klubas „Fudoshin“, trečiąją Alytaus klubas „Mohikanas“. Prizininkams komandines taures įsteigė LR Seimo narys Ričardas Juška.

Daugiau foto rasite svetainės foto galerijoje.

(P.S. Kopijuoti tekstą (be nuorodos į svetainę) griežtai draudžiama)